NASZ ZESPÓŁ

informacje na temat specjalistów
lek. stom. Halina Gabara-Bujok
endodoncja / stomatologia zachowawcza / dziecięca / ortodoncja
Więcej

O lekarzu

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w 2010 roku.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki.

Uczestniczy w licznych kursach aby leczyć nowocześnie oraz zgodnie z obowiązującymi standardami.

Od początku drogi zawodowej szczególną uwagę poświęca najmłodszym pacjentom, aby wizyta u dentysty nie kojarzyła się nieprzyjemnym doświadczeniem. W pracy z nimi wykonuje nowatorskie zabiegi w sedacji podtlenkiem azotu.

lek. stom. Anna Jaworska
endodoncja / stomatologia zachowawcza / okluzja
Więcej

O lekarzu

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej oraz leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Praca w powiększeniu daje mi wiele satysfakcji a każdy trudny przypadek zakończony sukcesem – wiele radości. .

Praca jest moją pasją. Swoje umiejętności poszerzam biorąc udział w licznych kursach oraz szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

lek. stom. Liliana Pudzianowska
stomatologia zachowawcza / endodoncja / stomatologia dziecięca
Więcej

O lekarzu

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z medycyny estetycznej. Uczestniczka wielu kursów i konferencji naukowych.

W pracy zawodowej zajmuje się specjalistycznym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem oraz zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej.

Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Stawia na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie i komfort pacjentów.

lek. stom. Edyta Jędrych-Dalmata
stomatologia zachowawcza / protetyka
Więcej

O lekarzu

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.

Specjalista protetyki stomatologicznej.

Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę oraz umiejętności przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, szczególnie z zakresu protetyki stomatologicznej i stomatologii estetycznej.

Wykonuje zabiegi z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz pedodoncji. Podczas leczenia dużą uwagę przywiązuje do komfortowego oraz bezbolesnego przebiegu wizyty. Stawia na bardzo dobry kontakt z pacjentem.

lek. dent. Artur Trześniak
chirurg stomatologiczny / implantolog / lekarz dentysta
Więcej

O lekarzu

Lek. dent. Artur Trześniak pracuje w zawodzie od 2001 roku, kiedy ukończył uczelnię medyczną i uzyskał dyplom oraz prawa do wykonywania zawodu. Sukcesywnie wzbogaca swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności, biorąc udział w kursach i szkoleniach doskonalących.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. A. Trześniak

Lek. dent. Artur Trześniak przeprowadza szereg operacji w obrębie jamy ustnej. Specjalizuje się w implantologii stomatologicznej.

Specjalizacje

  • Specjalista chirurgii stomatologicznej
  • Specjalista implantologii

Doświadczenie i realizowane świadczenia

  • bogate doświadczenie w zakresie implantologii
  • konsultacje implantologiczne
  • kompleksowy plan leczenia stomatologicznego
  • pełen zakres świadczeń z zakresu implantologii
  • operacje w obrębie jamy ustnej
  • usuwanie zębów jednokorzeniowych i wielokorzeniowych
  • stomatologia estetyczna
lek. stom. Katarzyna Hir
ortodoncja
Więcej

O lekarzu

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W trakcie specjalizacji z ortodoncji w Mazowieckim Centrum Stomatologii.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale rozwija swoje umiejętności w dziedzinie ortodoncji i stomatologii estetycznej na licznych kursach i konferencjach.  Współpracuję ze specjalistami z innych dziedzin stomatologii, aby objąć pacjenta najlepszą opieką.

dypl. hig. stom. Alona Shemetilo
сzyszczenie / wybielanie zębów
Więcej

O higienistce

Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie w kierunku jakość, standaryzacja i certyfikacja na Narodowym Uniwersytecie Technicznym w Zaporożu.
Po ukończeniu studiów rozpoczęła naukę w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem, zdobywając dyplom Higienistki Stomatologicznej.
Znaczącym etapem w karierze zawodowej był pobyt i praca w klinice w Hiszpanii.Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem i pasją. Nieustannie pogłębia swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach zawodowych. Pacjentom z otwartością  i uśmiechem oferuje swoją wiedzę i umiejętności. Ukończyła wiele kursów oraz szkoleń, m.in. z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji oraz szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta.

Praca z ortodontą, periodontologiem, chirurgiem i implantologiem oraz wiedza którą dzięki niej zdobyła na przestrzeni jej kariery zawodowej, pozwala jej na kompleksowe podejście do problemów swoich pacjentów.

Precyzyjnie wykonuje zabiegi higienizacji jamy ustnej  oraz wybielania zębów za pomocą najskuteczniejszego i najbezpieczniejszego systemem Beyond Polus Advanced. Praca z pacjentem i widoczne efekty sprawiają jej satysfakcję.

Agnieszka Jędrzejewska
manager / właściciel
Joanna Nowakowska
asystentka stomatologiczna / dyplomowana higienistka
Alicja Uszyńska-Miśko
recepcjonistka
lek. stom. Emil Lisiak
protetyka
Call Now Button