Metoda Beyond Polus Advanced

Jednym z najbardziej spetakularnych, a zarazem najczęściej stosowanym “efektem specjalnym” z dziedziny stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. Oczekiwany cel osiąga się dzięki wywołaniu procesu utleniania powierzchni szkliwa, co w znacznym stopniu potrafi zmienić ich odcień. Jedynie metody stosowane w specjalistycznym gabinecie gwarantują trwałość. Preparaty, których możemy używać w domu działają tylko wspomagająco.

Co przed zabiegiem wybielania Beyond?

Jeżeli chcemy zdecydować się na zabieg, musimy zacząć od konsultacji u stomatologa. Lekarz ma wówczas możliwość sprawdzenia stanu uzębienia pacjenta oraz zalecenia najodpowiedniejszej metody wybielania, która uwzględnia czynniki zdrowotne, fizyczne oraz finansowe.
Drugim etapem procesu jest eliminacja wszystkich ubytków oraz profesjonalne oczyszczenie zębów (o ile tego wymagają). Składają się na nie zabiegi, które pomogą w usunięciu nalotu oraz kamienia nazębnego. Uzupełnieniem jest piaskowanie zębów oraz polerowanie ich powierzchni.

Najlepszy model urządzenia Beyond

Mija-dent szczególnie polecamy zabiegi wybielania zębów wykonywane z użyciem lampy BEYOND. Nasza klinika posiada nie tylko autoryzację, ale także najlepszy model urządzenia tego producenta. Metoda jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta i nie niszczy struktury uzębienia. Dokładne utlenienie przebarwień na powierzchni szkliwa uzyskuje się dzięki nałożeniu wybielającego żelu, a następnie aktywowanie go przy użyciu światła akceleratora BEYOND.  Co istotne – aby efektywnie poprawić estetykę swojego uśmiechu wystarczy jedna wizyta! Wykonanie zabiegu wybielania w gabinecie stomatologicznym trwa około 30 – 60 minut. Efekt jest zatem natychmiastowy.

Dlaczego specjaliści kliniki Mija-dent mówią metodzie BEYOND 3 x TAK?

Ponieważ:

  • żaden inny zabieg wybielanie zębów nie przynosi szybszych i bardziej spektakularnych rezultatów,
  • żadna inna metoda nie jest równie bezpieczna,
  • w żadnym innym przypadku nadwrażliwość zębów i dziąseł nie są zredukowane w równie dużym stopniu.

Zobacz jak wygląda zabieg wybielania metodą Beyond

Zobacz efekty:

ZAPŁAĆ W RATACH:

MASZ PYTANIE?