O nas

Tooth Image

Dlaczego Mija-dent?

Klinika Mija-dent powstała, ponieważ wierzymy, że najwyższy poziom opieki stomatologicznej nie musi oznaczać równie wysokich kosztów leczenia. Zależy nam, by każdy z naszych Pacjentów naprawdę czuł, że jest traktowany wyjątkowo. Wizyta u stomatologa nie musi wiązać się ze stresem i bólem. Nasi specjaliści doskonale rozumieją, że nie tylko wiedza i doświadczenie, ale także indywidualne podejście do pacjenta, wrażliwość i empatia, to podstawy nowoczesnej medycyny.

W Mija-dent zawsze przywitamy Cię z szacunkiem i uśmiechem. Postaramy się, abyś Ty po wizycie był równie uśmiechnięty. Zadbamy o Twój komfort, albowiem jest dla nas ważne, żebyś zaufał nam na dłużej.

Nasi lekarze, to wyjątkowi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy do każdego pacjenta podchodzą w sposób indywidualny. Zależy nam, aby diagnostyka była w pełni zrozumiała dla każdego, dlatego kładziemy duży nacisk na dobrą komunikację z pacjentem.

Posiadamy kompleksowy zakres usług. Możesz zgłosić się do naszej kliniki z każda przypadłością.

Nasze specjalności:

Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt stomatologiczny: rewelacyjny system do wybielania zębów Beyond Polus Advanced, mikroskop, pantomogram, tomograf. Jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych klinik stomatologicznych na Pradze. Nowocześnie zaprojektowane wnętrze kliniki Mija-dent swoją estetyką przypomina SPA. Chcemy, abyś poczuł się zrelaksowany oczekując na wizytę. Przytulny wystrój dopełniają egzotyczne rośliny.

SPECJALIŚCI MIJA-DENT

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, gotowi zaoferować Ci opiekę na najwyższym poziomie, zapewniając spokój i komfort podczas każdej wizyty. Nasza pasja i zaangażowanie w zapewnienie najlepszej opieki zdrowotnej sprawią, że każda wizyta w naszym gabinecie będzie przyjemna i bezstresowa.

lek. stom. Halina Gabara-Bujok

lek. stom. Anna Jaworska

lek. stom. Liliana Pudzianowska

lek. stom. Artur Trześniak

,

lek. stom. Edyta Jędrych-Dalmata

lek. stom. Jolanta Bobińska

,

Inka Zdrok

Tetiana Sylachova