W ciągu ostatnich dwóch miesięcy w Mija-dent dużo się działo – a to za sprawą naszych najmłodszych pacjentów. Mieliśmy przyjemność odwiedzić Przedszkole „Ala ma kota” oraz gościć w naszej klinice Przedszkole nr 57 oraz Przedszkole „Zaczarowany Ołówek”.

Maluchy mogły zapoznać się z wyglądem gabinetu stomatologicznego, narzędziami dentystycznymi oraz zobaczyć z bliska jak wygląda praca stomatologa. Asystentka Sylwia Pilipczuk, opowiadając bajkę o Zosi i Lwie Leonie, przybliżyła dzieciom jak wygląda wizyta u dentysty. Dzieci dowiedziały się również co należy jeść, aby mieć zdrowe zęby. Pomocny okazał się także nasz pluszowy Krokodyl Ząbek, dzięki któremu dzieci mogły się nauczyć poprawnego szczotkowania zębów.

Przedszkolaki mogły również podczas wizyty w Mija-dent usiąść na fotelu dentystycznym i pokazać swoje ząbki naszej pani doktor Halinie Gabarze, która skontrolowała ich stan.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i paniom przedszkolankom za miło spędzony czas i mamy nadzieję, że od tej pory wizyta u dentysty będzie się już kojarzyła tylko z miłym doświadczeniem.

ZAPŁAĆ W RATACH:

MASZ PYTANIE?