+ 48 226102078 / +48 519184266 biuro@mijadent.pl

NASZ ZESPÓŁ

informacje na temat specjalistów
lek. stom. Kinga Maciejak
stomatologia estetyczna | endodoncja
Więcej

O lekarzu

Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

W pracy zawodowej zajmuje się estetyczną odbudową zębów, kompleksowym leczeniem protetycznym (licówki, korony) oraz specjalistycznym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem.

Pasjonuje się nowatorską dziedziną stomatologii, jaką jest leczenie startych zębów i zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Nowoczesne metody leczenia zawdzięcza licznym kursom, konferencjom oraz sympozjom naukowym w Polsce i za granicą.

W swojej pracy ceni sobie indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

lek. stom. Halina Gabara-Bujok
stomatologia zachowawcza / dziecięca
Więcej

O lekarzu

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w 2010 roku.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki.

Uczestniczy w licznych kursach aby leczyć nowocześnie oraz zgodnie z obowiązującymi standardami.

Od początku drogi zawodowej szczególną uwagę poświęca najmłodszym pacjentom, aby wizyta u dentysty nie kojarzyła się nieprzyjemnym doświadczeniem. W pracy z nimi wykonuje nowatorskie zabiegi w sedacji podtlenkiem azotu.

lek. stom. Anna Jaworska
endodoncja / stomatologia zachowawcza / okluzja
Więcej

O lekarzu

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej oraz leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Praca w powiększeniu daje mi wiele satysfakcji a każdy trudny przypadek zakończony sukcesem – wiele radości. .

Praca jest moją pasją. Swoje umiejętności poszerzam biorąc udział w licznych kursach oraz szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

lek. stom. Dominika Pietrzak
stomatologia zachowawcza / endodoncja / okluzja
Więcej

O lekarzu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Zajmuję się kompleksowym leczeniem protetyczno – zachowawczym, z nastawieniem na całościowe (holistyczne) podejście do Pacjenta.
Cały czas poszerzam swoją wiedzę głównie w zakresie leczenia pacjentów z startymi zębami i zaburzeniami mięśniowo-stawowymi. Swoją wiedzę zdobyłam na licznych przede wszystkich zagranicznych kursach, które dają mi możliwość kompleksowego i indywidualnego podejścia do pacjenta.

W swojej codziennej pracy nie wyobrażam sobie pracy bez powiększenia, dlatego chętnie do każdego zabiegu wykorzystuje mikroskop, by być najbardziej dokładnym w swoich działaniach.

lek. stom. Emil Lisiak
protetyka
lek. stom. Marcin Kucharski
ortodoncja
Więcej

O lekarzu

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – ukończył uczelnię w 2009 roku. Systematycznie rozwija swoje umiejętności i pogłębia wiedzę poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach.

Zajmuje się leczeniem wad zgryzu z wykorzystaniem różnych modeli aparatów ortodontycznych. Opracowuje plan leczenia i dobiera aparaty zgodnie z potrzebami pacjentów. Stosuje zarówno klasyczne aparaty metalowe, jak i modele oparte na nowoczesnych rozwiązaniach: aparaty lingwalne (przyklejane do zębów od strony języka), aparaty kryształowe oraz porcelanowe (z zamkami mocowanymi od strony warg). Koryguje wady zgryzu także z użyciem ruchomych aparatów, zalecanych głównie najmłodszym pacjentom.

lek. dent. Artur Trześniak
Chirurg stomatologiczny, Implantolog, Lekarz dentysta
Więcej

O lekarzu

Lek. dent. Artur Trześniak pracuje w zawodzie od 2001 roku, kiedy ukończył uczelnię medyczną i uzyskał dyplom oraz prawa do wykonywania zawodu. Sukcesywnie wzbogaca swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności, biorąc udział w kursach i szkoleniach doskonalących.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. A. Trześniak

Lek. dent. Artur Trześniak przeprowadza szereg operacji w obrębie jamy ustnej. Specjalizuje się w implantologii stomatologicznej.

Specjalizacje

  • Specjalista chirurgii stomatologicznej
  • Specjalista implantologii

Doświadczenie i realizowane świadczenia

  • bogate doświadczenie w zakresie implantologii
  • konsultacje implantologiczne
  • kompleksowy plan leczenia stomatologicznego
  • pełen zakres świadczeń z zakresu implantologii
  • operacje w obrębie jamy ustnej
  • usuwanie zębów jednokorzeniowych i wielokorzeniowych
  • stomatologia estetyczna
dypl. hig. stom. Alona Shemetilo
сzyszczenie / wybielanie zębów
Więcej

O higienistce

Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie w kierunku jakość, standaryzacja i certyfikacja na Narodowym Uniwersytecie Technicznym w Zaporożu. Po ukończeniu studiów rozpoczęła naukę w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem, zdobywając dyplom Higienistki Stomatologicznej. Znaczącym etapem w karierze zawodowej był pobyt i praca w klinice w Hiszpanii.

Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem i pasją. Nieustannie pogłębia swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach zawodowych. Pacjentom z otwartością  i uśmiechem oferuje swoją wiedzę i umiejętności. Ukończyła wiele kursów oraz szkoleń, m.in. z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji oraz szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta.

Praca z ortodontą, periodontologiem, chirurgiem i implantologiem oraz wiedza którą dzięki niej zdobyła na przestrzeni jej kariery zawodowej, pozwala jej na kompleksowe podejście do problemów swoich pacjentów.

Precyzyjnie wykonuje zabiegi higienizacji jamy ustnej  oraz wybielania zębów za pomocą najskuteczniejszego i najbezpieczniejszego systemem Beyond Polus Advanced. Praca z pacjentem i widoczne efekty sprawiają jej satysfakcję.

Sylwia Wilawer-Pilipczuk
dypl. asyst. stom.
Więcej

O asystentce

Ukończyła egzaminem państwowym szkołę dla asystentek stomatologicznych.  Swoje doświadczenie zdobywała pracując  z najlepszymi warszawskimi endodontami  i implantologiami.. Ukończyła kurs z profesjonalnej higienizacji pacjenta. Wykonuje zabiegi czyszczenia jamy ustnej, profilaktyki i opieki pozabiegowej oraz wybielania zębów najskuteczniejszą metodą  Beyond Polus Advanced. Praca jest jej pasją . Szczególną uwagę poświęca najmłodszym pacjentom starając się aby wizyta u dentysty była dla dziecka przyjemnym doświadczeniem. Przeprowadziła liczne lekcje dla dzieci z zakresu  higienizacji dziecięcej oraz budowy zęba.

Angelika Nadrowska
recepcjonistka